O mnie

Cześć!

Nazywam się Karol. Mieszkam w Brwinowie pod Warszawą. Mam 30 lat. Z wykształcenia jestem prawnikiem, ale po kilkuletniej pracy w kancelariach i firmach doradczych wciągnął mnie świat marketingu – tego sprzedażowego oraz rekrutacyjnego. Na co dzień prowadzę działania marketingowe skierowane do młodszych i bardziej doświadczonych inżynierów.

Od zawsze uważałem, że warto przykładać uwagę do pieniędzy. Wyznaję zasadę, że jeśli nie chcesz aby pieniądze były władcą Twojego życia, musisz o nie wcześniej zadbać. Jeśli nie będziesz miał pieniędzy, życie stanie się bolesną walką o utrzymanie na powierzchni.

Mieć pieniądze to mieć choćby 10 000 złotych oszczędności. Już tyle daje minimalne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Na tym blogu chcę pokazywać, że dbając o osobiste finanse i oszczędzając nawet małe kwoty można w skali roku zaoszczędzić kilka tysięcy złotych, bez widocznego obniżenia poziomu dotychczasowego życia.

Istotnym elementem planu oszczędnościowego jest korzystanie z różnych promocji i okazji. Ja na przykład kurtkę zimową kupuję w marcu lub kwietniu – w ten sposób ostatnio oszczędziłem 150 złotych. Na blogu będę zbierał różne oferty które pozwolą nam zaoszczędzić lub zyskać kilka złotych.

Ostatni punkt to nieruchomości. Chcę przekonać, że marzenia o domu nie muszą być tylko marzeniami. Dom to konkretny cel do zrealizowania, a także… sposób na dodatkowe oszczędności.

Jeśli uważasz, że to co robię ma sens polub mnie na Facebooku i zostaw komentarz. Bardzo mi to pomoże w codziennym prowadzeniu bloga Promocje i oszczędzanie 🙂

Pozdrawiam serdecznie

Karol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *